МЭДЭЭЛЛИЙН САМБАР

Ерөнхий мэдээ ба зарлалууд

ХэлэлцүүлэгБичлэг эхлүүлсэнХариултуудХамгийн сүүлчийн бичлэг
Хичээл эхлэх тухай Батдорж Болд-н зураг Батдорж Болд 0 Батдорж Болд
Wed, 28 Mar 2018, 11:07 AM
Номын сан судлал хөтөлбөрийг төгсөх курсын оюутнуудын анхааралд Алтанчимэг Алтангэрэл-н зураг Алтанчимэг Алтангэрэл 0 Алтанчимэг Алтангэрэл
Mon, 26 Mar 2018, 1:35 PM
Дүнгийн нэгтгэл Арвинбаяр Пүрэвжав-н зураг Арвинбаяр Пүрэвжав 0 Арвинбаяр Пүрэвжав
Tue, 13 Mar 2018, 11:21 AM
2017-2018 оны хичээлийн жилийн хаврын улирлын хичээл эхэллээ. Алтанчимэг Алтангэрэл-н зураг Алтанчимэг Алтангэрэл 0 Алтанчимэг Алтангэрэл
Thu, 22 Feb 2018, 9:47 AM
2017-2018 оны хичээлийн жил эхэллээ. НОМЫН САН СУДЛАЛ хөтөлбөрөөр суралцагчдын анхааралд Алтанчимэг Алтангэрэл-н зураг Алтанчимэг Алтангэрэл 0 Алтанчимэг Алтангэрэл
Wed, 7 Feb 2018, 5:52 PM
БАТАТГАХ ШАЛГАЛТЫН ХУВААРЬ ТАВИГДЛАА Алтанчимэг Алтангэрэл-н зураг Алтанчимэг Алтангэрэл 0 Алтанчимэг Алтангэрэл
Mon, 29 Jan 2018, 4:57 PM
БАТАТГАХ ШАЛГАЛТ Алтанчимэг Алтангэрэл-н зураг Алтанчимэг Алтангэрэл 0 Алтанчимэг Алтангэрэл
Fri, 19 Jan 2018, 3:07 PM
Яаралтай холбогдох Алтанчимэг Алтангэрэл-н зураг Алтанчимэг Алтангэрэл 0 Алтанчимэг Алтангэрэл
Wed, 17 Jan 2018, 1:38 PM
Гэрээ байгуулах Алтанчимэг Алтангэрэл-н зураг Алтанчимэг Алтангэрэл 0 Алтанчимэг Алтангэрэл
Thu, 21 Dec 2017, 1:51 PM
Е-Оюутан та flash өргөтгөлтэй файл унших програмыг энэ хэсгээс авна уу. . Adminstrator-н зураг . Adminstrator 0 . Adminstrator
Tue, 12 Dec 2017, 2:12 PM
Судалгаанд идэвхитэй оролцоорой Алтанчимэг Алтангэрэл-н зураг Алтанчимэг Алтангэрэл 0 Алтанчимэг Алтангэрэл
Tue, 5 Dec 2017, 4:39 PM
Анхаарах нь Алтанчимэг Алтангэрэл-н зураг Алтанчимэг Алтангэрэл 0 Алтанчимэг Алтангэрэл
Fri, 17 Nov 2017, 1:08 PM
СУИС-ийн Соёлын сургуулийн И-сургалтанд МЕНЕЖМЕНТ хөтөлбөрөөр суралцаж буй та бүхэнд шинэ хичээлийн жилийн мэнд хүргэе. Туул Нямдорж-н зураг Туул Нямдорж 0 Туул Нямдорж
Thu, 2 Nov 2017, 2:12 PM
2017-2018 оны зайн сургалтын намрын улирлын хуваарь Алтанчимэг Алтангэрэл-н зураг Алтанчимэг Алтангэрэл 0 Алтанчимэг Алтангэрэл
Thu, 2 Nov 2017, 9:33 AM